This space is reserved for your comments. Please keep it corteous, the use of offensive language is prohibited.
Thanks in advance for your comments and understanding. You may click here to give us your feedback.Cimi commented on February 8, 2007
Pershendetje!
Me behet qefi shume kur pashe Grupin bashkimi dance
Se nje gje kam parasyshe ne SHqiperi
tani nuk duan tia di fare per valle apo grupe dhe jo vetem qe i kan harrur po duken se shkojn perpara dhe ne te vertet shkojne shume mbrapa dhe nuk harrin ta kupetojn
se cfare ndryshimi ka integrimi ne Ashtequajturen demokraci shikojn vec gjerat qe zduhet ti shikojn
Kurse ne diaspore gjerat ndryshojn mundohen si e si gjerat dhe zkanet ti ruajne sa te ken mundesi kjo eshte me se e vertet
po une ne radhe te pare doja tu falenderoj
dhe uroja suksese te metejshme dhe deshira dhe mundesit mos tju mungojne kurre i lutem Zotit
sepse ndoshta nje dite ajo flake e asje llabe qe eshte ndesure ne perndim
munde te beht kureajo dhe drite ne erresir per vendi tani po ju Pershendes dhe duke ju uruar gjithe te mirat

m
blerta commented on February 8, 2007
Hi,
Pata rastin t'ju shikoja ne Festivalin e Kishes Katolike te Nju Jorkut ne 15 Nentor dhe doja vetem t'ju pergezoja per punen e mrekullueshme qe kishit bere dhe t'ju them se per mua e meritonit ju cmimin e pare.
gjithe te mirat
Blerta
Marjon Gjerazi commented on December 27, 2006
hi to everyone....I found this page interesting and as is named " The heart and soul of Albanian dance in USA" ... that gives to me the idea that even though far away you are still together ....Congradulations .
Haxhiu Xhizela commented on December 13, 2006
Hey, i can see that you did a really a good job, as Sarina told me you worked a lot.. well done
Drogu Jonida commented on December 13, 2006
hi guys.. qenka vertet interesant,pune sh e mire, Urime
Vasil Gjika commented on November 22, 2006
Great work and great dedication. You guys represent and promote our dances and music in USA
God Bless you all.
zog commented on October 7, 2006
faqja juaj persembari. femra si yje e meshkuj te shendtshem.
epo urime ! miq. :)
Sazani commented on October 1, 2006
Ju pershendes dhe ju vlersoj shume per punen qe beni per kontributin tuaj shume te cmuar qe po i jepni valleve Shqiptare. Juve po na beni edhe me krenar neve ketu ne Shqiperi.
Irida commented on September 29, 2006
Hi everyone,

I'm visiting this website right now and congratulations to you all and especially to my lovely friend Suela Lika
Well done my dear and I hope to see you dance in Tirana soon!
Toni commented on July 10, 2006
Pershendetje,
Grup fantastik. Urime, dhe vazhdoni keshtu.
Toni,
Leave your own comment:
Enter code: