This space is reserved for your comments. Please keep it corteous, the use of offensive language is prohibited.
Thanks in advance for your comments and understanding. You may click here to give us your feedback.blenda hoxha commented on May 30, 2010
i love your dance crew. you guys dance very good.i am a dancer as well and i am good too.
dijana asani commented on May 10, 2010
you guys are one of my favorite dance crews and i wish the generation of bashkimi dance never ends so when i get older i can be apart of it!oh and aida i love your hair!!
Tenzin commented on February 10, 2010
I work with Ada and she is so proud of her dance group. Your website is amazing and i love your dances, it's beautiful. Keep up the good work. I will come to your next dance show.
Tanja commented on February 6, 2010
Pershendetje !! foto shume te bukura jeni fantastike te gjithe. Kam deshire tju ftoj ne nje dasem shqiptare ne Michigan po nuk e di me ke duhet te kontaktoj??? Shpresoj te ma nje pegjigje. FALEMINDEIT
Ergys Prenika commented on February 6, 2010
Puna qe ju keni bere dhe do te vazhdoni ne vite do shkruhet ne librat e historise se artit Shqiptar. Shume falenderime per dedikimin!!!
Erta commented on February 6, 2010
Suksese, mbani gjalle frymen e valleve shqiptare...
Petrika Koco commented on July 6, 2009
Te nderuar miq,
Ju falenderojme perzemersisht per pjesemarrjen tuaj ne 4-vjetorin e Festivalit Shqiptar ne Waterbury, CT. Shpresojme te shihemi serish ne te ardhmen. Ju urojme nga zemra suksese te metejshme!
mirushe pacuku commented on July 3, 2009
Pershendetj...keni vertet nje websit te mrekullueshem...me pelqen verte grupi profesional "Bashkimi Dance"...
Le te shkruaj dicka per veten time: Jam nga Dibra e Madhe MK. Jam Shqiptare. Jetoj ne USA Connecticut Waterbury ... Jam 16 vjecare.
- Dua te pyes rethi keti grupit dance se si mundem une te hyj ne kete grup kaq te bukur ... ju lutem me ndihmoni me nje number telefoni ose me nje adrese, ... ju faleminderit
Nare commented on January 14, 2009
Shum me pelqen vallja shqiptare edhe shum kam pas qef me kon valltare perveti e kisha pas qef me dit a ka ndo nje group vallzimit ne New York qe e dini juve per mem tregu se kam qef shum edhe besoj se vallzoj mir

ju jeni shum shum tmirr e shum me pelqen qysh vallzoni e ishalla vazhdoni qeshtu se teper bukur
enkelejda alushiarifi commented on October 17, 2008
Deshiroj qe ne emer te grupit "Vaj dhe Mall per Camerine" tu bej komplimenta per koreografine dhe interpretimin qe i keni bere kenges sone. Jemi te kenaqur qe kenga ka terhequr vemendjen tuaj dhe ju ka frymezuar qe nepermjet saj tua percillni vlerat e rralla kulturore e artistike te popullit Cam, te gjithe bashkatdhetareve tane ne Amerike.
Pershendetje dhe respekte te vecanta per koreografin e nderuar, vellane tone Bashkim Brahon.
Leave your own comment:
Enter code: